Bizimle bağlantıya geçin

Çim Halı Nedir ? Sağladığı Faydalar Nelerdir ?

Dekorasyon-çim-halı
Fotoğraf : Halivizyon.com

Genel

Çim Halı Nedir ? Sağladığı Faydalar Nelerdir ?

Sentetik Çim Halı adı ile bilinen suni Çim Halıların gerçek çimlerin yerini alma sebebi, yapay çimler, uzun yıllar boyunca ilk günki sağlamlığını korumakta.

ÇİM HALI NEDİR ?

Sentetik iplik ve Sentetik Dokuma Bezi üzerine polyamid, poliproplen, polietilen, samolen ham madde iplikten, iğneleme yöntemi ile Dokunmuş, istenen milim kalınlıkta bilgisayarlı tezgahlarda (hav) yükseklik verilmiş, içeriği alev almaz, leke tutmaz, tutuşmaz, ultra viyole ışınlarından etkilenmez, solmaz iplik kullanılarak dokunmuş sentetik çim halı veya suni çim halı adıyla satılan öncelikle yeşil rengi  ve diğer tüm renkleri sebebiyle serildiği ortama dinginlik, estetik, huzur kazandıran, keyifli yaşam alanlarını doğal renkleri ile sağlamaktadır.

 

SENTETİK ÇİM HALI BAKIMI, TEMİZLİĞİ VE SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR ?

Sentetik Çim Halı adıyla bilinen Suni Çim veya Yapay Çim Halıların gerçek çimlerin yerini alma sebebi, yapay çimler, uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlamlığını korumaktadır. Doğal çimlerin; sulama maliyetleri, bakım giderleri, harcanan zaman ve en önemlisi istenilen sağlıklı kullanım ömrü sonucunun alınamaması gibi nedenlerden dolayı sentetik çim halı tercih edilmektedir. Bunun ile birlikte natürel doğal görünüm, antibakteriyel, antistatik, antialerjik, haşere ve küçük canlı taşımaması, mekana vermiş olduğu görsel güzellik, kolay temizlik, kaymaz, kaydırmaz yüzeyli olması ve kullanım kolaylığı sağlaması sentetik çim halının tercih edilmesinde diğer sebeplerdendir.

 

Okumaya Devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız Giriş Yap

Yorum Yap

Son Yazılanlar

Etiketler

Facebook

Takvim

Temmuz 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Yukarı